Agenda Jeugd 2022

Programma Jeugd op de Hege Fjouwere


Agenda Senioren 2022

Programma senioren 2022


Schema trainingen en programma Jeugd

De trainers dit jaar zijn Jelger de Boer, Irma Jaarsma, Bert Veltman, Aizo Veltman, Laura Dozeman en Lex Potma In onderstaande het schema

 



 


Indeling leden bij wedstrijden 2022

Hieronder volgt een overzicht van wie als lid een taak heeft bij de wedstrijden op de Hege Fjouwere in 2022

KNKB junioren dames en heren partij vrijdag 20 mei

Aanvang:                    16:00 uur

Bardienst
(incl. veld):               15:15 – 18:00               Karin, Trijnilda
                                18:00 – einde               Marjan, Bregtje

Hamburgerbar:       16:30 – 18:00               Niek de J, Johannes
                               18:00 – einde                Sacha, Frida

Sopsierder:                                                 Jildou

Lijnrechters:               15:45 – 18:00           Harmen Tjalling, Lieuwe, Janet, Ane Piet, Abe, Joop, b                                                                                             

                                   18:00 – einde           Bert B, Henk, Egbert, Klaes, Lammert W, Jaap Jansma

Scheidsrechter:          KNKB

Perken leggen:         Do. 19 mei 19:00 uur   Redmer van N, Sjouke, Cor, Bart Frank, Ramon, Ysbrand, Niek de J 


De betiide midsimmerpartij zondag 22 mei

Aanvang:                             12:00 uur

Bardienst
(incl. veld):                           11:30 – 14:00                   2 niet kaatsers

                                            14:00 – einde                    2 niet kaatsers

Hamburgerbar:                   11:30 – 14:00                     2 niet kaatsers

                                           14:00 – einde                     2 niet kaatsers

Sopsierder:                                                                    Janet

Perken leggen:                     Zat. 21 mei 19:00 uur      Johannes, Bouke, Sjors, Sjouke, Folkert W


Interland Hommerts – Balk vrijdag 24 juni

Aanvang:                             19:00 uur

Bardienst:                             19:00 – einde                    2 niet kaatsers

Perken leggen:                     do 23 juni                          Jeugd/trainers na de training


Federatiepartij jeugd – alle categorieën vrijdag 15 juli

Aanvang:                             16:30 uur

Bardienst
(incl. veld):                           16:00 – 18:00                      Saskia, Trijntje

                                            18:00 – einde                       Sigrid, Klaske

Hamburgerbar:                   17:00 – einde                       Joop, Ysbrand

Sopsierder:                                                                     Geert

Lijnrechters:                        15:30 – 17:30                      Dio, Abe, Lex, Bart, Laura, Irma, Harmen T
                                            17:30 – einde                     Jelger, Hans Ulco, Ane Piet, Lammert S, Coos

Scheidsrechter:                                                                   N.T.B.

Perken leggen:                     Do. 14 juli 19:00 uur         Ysbrand, Cor, Bart frank, Watte


KNKB pupillen jongens + welpen meisjes zaterdag 6 augustus

Aanvang:                             10:00 uur

Bardienst
(incl. veld):                           09:45 – 12:00                    Watte, Ane Piet

                                            12:00 – einde                     Abe, Geert

Hamburgerbar:                   11:30 – 14:00                      Folkert Gr

Sopsierder:                                                                    Ane Piet

Lijnrechters:                      10:00 – 12:30                      Aizo, Bert V, Redmer van N, Lammert W
                                          12:30 – einde                      Joop, Lieuwe, Johan, Bart                                                                              

Scheidsrechter:                                                            Redmer Huitema

Perken leggen:                     Vr. 5 aug 19:00 uur         Watte, Folkert Gr, Ramon, Coos


“Alde Jeugd (>30 jier)” partij zaterdag 27 augustus

Aanvang:                             17:00 uur

Bardienst
(incl. veld):                           17:00 – 19:00                     Evelien, Irma

                                            19:00 – einde                     Jelger, Redmer H.              

Hamburgerbar:                    17:00 – 19:00                     Ramon

                                           19:00 – einde                      Lammert W

Perken leggen:                   Vr. 26 aug 19:00 uur          Ysbrand, Joop, Ane Piet, Geert


Freonenpartij zondag 11 september

Aanvang:                             11:00 uur

Bardienst
(incl. veld):                          2 niet kaatsers

Hamburgerbar:                   2 niet kaatsers

Sopsierder:                        Cateringcommissie

Perken leggen:                     Vr. 10 sept 19:00 uur         Joop, Sybrand, Sjouke, Geert, Ysbrand, Coos     

Sport ook gezellig mee en word lid!

Meld je aan!